https://www.traditionrolex.com/36
Jak oběd chutná | Milano Brno
https://www.traditionrolex.com/36
  Košík je prázdný / 0 Kč

Jak oběd chutná

Raději vaříme, než mluvíme. Mluví za nás naši zákazníci.

Na "Milano" oceňuji naprosto vše a nemůžu se vyjádřit jinak než v superlativech - absolutně bezkonkureční služby, ochota vyjít vstříc zákazníkovi, vynikající kvalita a chuť jídel a stále se obměňující nabídka. Pokračujte takto nadále! Přeji Vám mnoho štěstí. 
Zita Horňáková

 

Už jsem toho ochutnala hodně a velice mě potěšila sezonní (týdenní) nabídka, která se obměňuje. Tak lze ochutnat i něco nového. 
Martina Winkler, spokojená zákaznice 

Dobrý den, chci zapět ódu na bezlepkovou verzi vašich špaget Pomodoro!! Jako nově diagnostikovaný celiak jsem byla nešťasná, že už si nebudu moci dát vaše dobroty. Jaké bylo moje překvapení, když mi paní Lucáková sdělila, že jakákoliv vaše těstovinová jídla lze na přání zhotovit i v gluten-free variantě! Dnes jsem tuto možnost využila, a jsem nadšená! Jde poznat, že UMÍTE vařit Těstoviny z kukuřičné mouky (jestli jsem to správně poznala :)) byly krásně vláčné, nikoliv jako beton, když si je uvařím doma. Moc děkuju a moc chválím :)))
Jiřina Stavinohová

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkova za brutální žranec. Takhle jsem si dlouho nepochutnal na špagetách (těstoviny fakt nemusím). Ale to co Vy s těstovinami uděláte je vždy masakr. Takže ještě jednou děkuji. Je to opravdu brutal mňamka. Pěkný den. Martin Š.

Čersté saláty a velmi chutné jídlo, velké porce a dříve výběr salátů i bez masa. Kdyby jste do BBP jezdili častěji, určitě bych si objednávala častěji. Moc děkuji!
K.