https://www.traditionrolex.com/36
O MILANovi | Milano Brno
https://www.traditionrolex.com/36
  Košík je prázdný / 0 Kč

O MILANovi

Itálie je nám blízká. A snad i proto vaříme s láskou a naše firma je rodinná. Do slova a do písmene. Každý má možnost přiložit ruku k dílu. Posuďte sami.

Milano

Ten teda dělá všechno. Je šéfkuchařem, jídlo rozváží, nakupuje suroviny a usmívá se na zákazníky. Pravda to je momentální situace. Abychom vám MILANA trochu představili, museli jsme sáhnout do historie.Psal se rok XY a po Praze jezdila jedna červená ošuntělá dodávka, která přes týden sloužila jako kuchyně. Vařil v ní - tehdy ještě neznámý - kuchař, který se právě vrátil z cest po Itálii a kromě nadšení a optimismu si přivezl i kuchařské umění. Zlatá devadesátá přála podnikavým lidem a tak si postupně budoval svoji klientelu. Svoji dodávku zvykl stavět na velká parkoviště před business centra, kde pak postával - oblečen do kuchařského mundůru - před hlavním vchodem a nabízel kolemjdoucím obědy.

Když se někdo chytl, neváhal, odběhl do dodávky, uvařil a za 15 minut už klepal na dveře dotyčného kanceláře. Zákazníci byli vždy překvapeni, jak rychle jim byl oběd doručen. Jídlo nikdy nebylo vychladlé a vypadalo to, že jej před malou chvílí někdo sundal z pánve. Taky aby ne. Nikdo ale nevěděl, že je tomu proto, že pojízdná kuchyně stojí pár metrů od nich. “Byl to hustej punk. Ale také zážitek.” vypráví dnes MILANO ze své ne-pojízdné, plně vybavené kuchyně. “Někdy těch objednávek bylo tolik, že se dodávka celá třásla, jak jsem tam házel jednou pánví přes druhou”.

 

Květina

Marketingový šéf. Člověk na pravém místě. Miluje totiž jídlo. Návštěvy restaurací, food festivalů, ochutnávky v cukrárnách jsou pro ni víc, než jen vášeň. Čerpá zde inspiraci, kterou pak MILANO zužitkuje nejen v týdenních specialitách. Kromě toho pro vás píše newslettery, připravuje dotazníky, je s vámi ve spojení na sociálních sítích.

A hlavně. Láskyplně se stará o MILANA a celou rodinu. Její historie je plná MILANA a vzpomínek na punková léta a jednu romantickou noc na chorvatské pláži. Kde se tehdy upekla láska na celý život. A jak to tak asi mohlo pokračovat.

 

Elinka a Anička

MILANO potřebuje neustále testovat svoje jídla. A nejen proto si musel pořídit hlavní ochutnávačky. Jsou to dvě přísné dámy a co nechutná jim, nebude zřejmě chutnat ani vám.

 

Věrní zákazníci

Ti nejvěrnější jsou s námi celých 10 let. Bez nich by celé naše snažení bylo zbytečné. Opečováváme je. Bereme je jako svoji rodinu a mají u nás vždy dveře otevřené.

Na fotce paní Renatka S. Naše nejvěrnější zákazníce, která nás velmi podporuje od samého počátku podnikání. Ptáte se jak vše zvládáme, jestli jídla zákazníkům chutnají?


Jak chutnají obědy Milano?