https://www.traditionrolex.com/36
Milano jde za inspirací | Milano Brno
https://www.traditionrolex.com/36
  Košík je prázdný / 0 Kč

Milano jde za inspirací

Návštěva Castellana je vždy gastronomickým zážitkem.

Milano jde za inspirací

Navštívili jsme Bistro Castellana, abychom pro vás, spolu se Sergiem Bellinim, našli inspiraci pro vytvoření  jídel, která budete moci ochutnat v některé z našich následujících týdenních specialitách

Vy si ale můžete zajít ochutnat autentická italská jídla do Castellana Tratorria na Novobranské. V obou najdete jak fantastickou italskou kuchyni, tak interiér, který nádherně podtrhuje celkovou atmosféru podniku.

My při každé návštěvě nevynecháme předkrm „Itálie na prkénku“.  Je to mix těch nejlepších italských šunek a sýrů (upozorňujeme na salám s fenyklem). Tahle věc je vynikající i proto, protože ji přímo před vámi nakrájí na nářezovém stroji, kterému říkáme Rolls Royce mezi nářezáky. 

A  další naší věc, co nikdy nevynecháme, jsou lasagne s tradičním ragú. Nejvíc se nám líbí, že bešamel, který lasagne drží pohromadě je nadýchaný jako peřina. Jen do ní hupnout! 

Renata a Sergio Bellini jsou fantastická dvojka, která se skvěle doplňuje.  Velmi jim fandíme, protože víme, že je těžké zajistit vysokou kvalitu jídel spolu s náročným provozem v restauraci  a zároveň vést pohodový rodinný život.

Dejte vědět, co vám nejvíce chutnalo!

Zobrazit web
Vloženo Od