https://www.traditionrolex.com/36
Nakládáme sušená rajčaty odrůdy San Marzano | Milano Brno
https://www.traditionrolex.com/36
  Košík je prázdný / 0 Kč

Nakládáme sušená rajčaty odrůdy San Marzano

Rozdíl mezi kupovanými a námi naloženými rajčaty je obrovský.

Nakládáme sušená rajčaty odrůdy San Marzano

Ten rozdíl je nejen chuťový, ale můžete ho i vidět. Tahle rajčata mají úplně jinou chuť než rajčata kupovaná. Jsou masitá a hodně slaná - až vás to možná překvapí.  Ale když zavřete oči, ucítíte vůni moře (tak to alespoň tvrdí Milan).

Nejlepší odrůda rajčat SAN MARZANO

Jedná se o jednu z nejkvalitnějších odrůd rajčat San Marzano pěstovanou v Jižní Itálii. Právem jsou tato rajčata paprikového tvaru kuchaři považována  za jedny z nejlahodnějších na světě. Před sušením se ručně překrojí a dostatečně posypou mořskou solí. Poté jsou sušena ostrým jižanským sluncem  a vzduchem.

Nakládání rajčat

Rajčata jsme dostali v suchém stavu.  Nádherný pohled. Když je podržíte, na rukách vám zůstanou slané otisky. Prvním úkolem bylo zbavit je té hodně slané chuti. Mírným vařením spolu s jablečným octem a propláchnutím se to podařilo. Na naložení jsme použili jen samé kvalitní potraviny:  oregano, česnek, kapary, chilli papričky, řapíkatý celer, mrkev a kvalitní olivový a slunečnicový olej. A marinování může začít. Zase  je to práce, která nás baví a při pohledu na tyto rudé krasavce nám srdce plesá!

Sušená rajčata najdete například na špagetách se sicilským pestem v naší nabídce italských jídel.http://milanobrno.cz/cz/italske-obedy

Chutnají jinak a chutnají lépe!

Vloženo Od