https://www.traditionrolex.com/36
Novinka! Jezdíme po celém Brně! | Milano Brno
https://www.traditionrolex.com/36
  Košík je prázdný / 0 Kč

Novinka! Jezdíme po celém Brně!

Sami dokážeme obsloužit jen část Brna, ale máme pro vás řešení prostřednictvím spolehlivého kurýra, díky kterému dovezeme vaše jídla po celém Brně.

Novinka! Jezdíme po celém Brně!

Určitě se vám stalo, že jste nás chtěli někomu doporučit, ale zjistili jste, že ke kamarádovi, manželce, tetě, strejdovi prostě nejezdíme. (Oblasti kam jezdíme najdete ZDE)

Ale to se změnilo! Rozvážíme po celém Brně! Ano, máme pořád část oblastí, které obsluhujeme sami autem, ale nyní za nás jídlo do ostatních částí Brna rozveze kurýrní služba, kterou jsme si prověřili a máme s ní dobré zkušenosti. I úsměv k jídlu přidají.

Nově si nás, tedy, může objednat kamarádka v Řečkovicích, manžel v Králově poli nebo strejda v Bystrci. Pokud bude mít strejda ještě dalších deset mlsných kolegů, bude mít dokonce dopravu zdarma. Jestliže má vaše kamarádka ještě pět hladových spolupracovnic, zaplatí za dopravu pouhých 99 Kč kdekoliv v Brně.

Popřemýšlejte, kde všude by si mohli na našem jídle pochutnat a doporučte nás svým příbuzným, známým a přátelům. Pokud při převzetí jídla řeknou vaše jméno, máte u nás jídlo za polovinu. A to rozhodně stojí zato!

Kolik je minimální objednávka a kolik zaplatíte za rozvoz do jiných částí Brna? Tyto informace najdete ZDE.

Vloženo Od