https://www.traditionrolex.com/36
Proč už nemáme PENNE BROCCOLI? | Milano Brno
https://www.traditionrolex.com/36
  Košík je prázdný / 0 Kč

Proč už nemáme PENNE BROCCOLI?

V některých firmách zavládla panika: "Pomoc, už nemají PENNE BROCCOLI A PORCINI. Neee, SALÁT S KUŘECÍM MASEM je pryč. Zrovna můj nejoblíbenější!" atd. Nebojte se, máme pro vás tři dobré zprávy.

Proč už nemáme PENNE BROCCOLI?

Na stránkách najdete od minulého týdne aktualizovaný jídelní lístek pod názvem Italské obědy. Přidali jsme tam nová jídla, která vám velmi chutnala v sezonních/týdenních specialitách, a tak jsme je zařadili nastálo.

S inovacemi vždy souvisí také to, že s některými věcmi, v tomto případě s jídly,  se musíme rozloučit, aby mohlo přijít něco nového a možná i lepšího. To všechno děláme na základě průzkumu a statistik. Ale i přesto pro vás máme tři dobré zprávy:

 

1) Protože ještě nemáme nový „tištěný“ jídelní lístek, stále platí ten, který máte aktuálně u vás ve firmě + menu na webu.

2) ​ Protože víme, že někteří máte tato jídla opravdu rádi, většinu z nich ( pokud na ně máme ingredience) vám Milano kdykoliv připraví.  

3)  Jídla, která jste měli rádi nebo jejich ingredience určitě budeme čas od času zařazovat v týdenních specialitách.

 

Tištěný jídelní lístek bude k dispozici na začátku ledna a do té doby pište vaše přání a podněty a nezapomeňte, že jsme tu pro vás!

 

 

Vloženo Od