https://www.traditionrolex.com/36
V dubnu bude všechno trochu jinak | Milano Brno
https://www.traditionrolex.com/36
  Košík je prázdný / 0 Kč

V dubnu bude všechno trochu jinak

I když bude duben trochu speciální, o vaše obědy určitě nepřijdete. V tomto článku se dozvíte, proč jsme se zrovna v dubnu rozhodli dělat změny.

V dubnu bude všechno trochu jinak

Teď se dozvíte o nás něco nového

Z naší rodinné firmy Milano většinou potkáváte jen Milana a Květinu. Ale my máme ještě jednu dobrou duši, o které nemůžete vědět, protože před každým cvaknutím foťáku zběsile utíká a každou zmínku o sobě zuřivě odmítá. Tentokrát ale udělala malou výjimku.

Jmenuje se Evička a je to naše pravá i levá ruka zároveň. Evička připravuje, Evička chystá, Evička třídí, lepí, myje, vaří, smaží. Bez Evičky jsme absolutně v koncích. A právě naše Evička si v dubnu splní svůj velký a dlouho plánovaný sen. Společně s celou rodinou podniknou výlet napříč Amerikou. Prozkoumají  Miami, Key West, Orlando, Tampu a další úchvatná místa. Víme  jak moc si právě ona takovou dovolenou zaslouží. Přejeme jí, aby se jí na cestách líbilo a s radostí se pak vrátila do naší kuchyně. 

Ale co Milano?

Obvykle jsme Eviččinu dovolenou řešili částečně i naší dovolenou a další část jsme s vypětím sil zvládali. Takové řešení tentokrát není možné. Měsíc je dlouhá doba. Logicky se asi ptáte, proč si nevezmeme někoho na záskok? Dobrá otázka. Vzhledem k Milanovu prověstnému perfekcionalismu je Eviččina pravá i levá ruka naprosto nenanahraditelná. Proto jsme se rozhodli udělat několik úprav, díky kterým vy nepřijdete o své oblíbené obědy a my vše zvládneme v takové kvalitě, na kterou jste zvyklý. Máme pro vás připravená fantastická jarní jídla, která si určitě zamilujete.

Měli byste vědět, že:

  • vybíráte z 8 - 10 jarních  jídel
  • stálý jídelní lístek bude tento měsíc pozastaven
  • objednávky prosím zadávejte den předem - vyrábíme totiž pocitvě jídla, a tak nemůžeme zvedat telefony!
  • v pátek budeme sbírat síly na další týden, takže v dubnu budeme mít pátky zavřeno

Co myslíte, zvládneme to? Pomůžete nám?

 

Vloženo Od