https://www.traditionrolex.com/36
Více než 700 podniků po celém světě už podporuje Itálii prodejem špaget All´Amatriciana | Milano Brno
https://www.traditionrolex.com/36
  Košík je prázdný / 0 Kč

Více než 700 podniků po celém světě už podporuje Itálii prodejem špaget All´Amatriciana

Následujících 14 dní se připojujeme ke světové iniciativě na podporu lidem postiženým zemětřesením v Itáli. Za každou porci špaget věnujeme 20 Kč na podporu města Amatrice. 10 Kč věnujete vy a 10 Kč věnujeme my.

Více než 700 podniků po celém světě už podporuje Itálii prodejem špaget All´Amatriciana

Iniciativa nadchla už víc než 700 podniků – přidal se k ní například i Jamie Oliver.

Mimochodem právě Jamie Oliver inspiroval nás...

Blogger Paolo Campana spojil restaurace po celém světě. „Za každou prodanou porci špaget all'amatriciana věnujte dvě eura na pomoc obětem zemětřesení v Amatrice. Jedno euro darujte vy, jedno euro zákazníci,“ vyzval na svém Facebooku restauratéry. Iniciativa nadchla už víc než 700 podniků – přidal se k ní například i Jamie Oliver. Amatrice je městečko světově proslulé díky omáčce na těstoviny salsa all'amatriciana. O víkendu před zemětřesením se zde měl konat už 50. ročník špagetového festivalu. Nicméně k tomu už nedošlo a k dnešnímu dni je už 290 obětí zemětřesení.

Proč si objednat špagety Amatriciana?


Špičkovou chuť špaget All´Amatriciana dělá především chuť, kterou pustí orestovaná slanina, v toto případě pancetta. Chuť pancetty se propojí s chutí rajčat a celkový dojem doplní ovčí sýr Pecorino. (O slaninových pouchoutkách, které u nás ochutnáváte v jídlech, si můžete přečíst ZDE.)

 

Doplnění informací dne 12.9.2016

Vážení a milí zákazníci,

Minulých 14 dní jsme prodávali Špagety All´Amatriciana a připojili jsme se tak k celosvětové výzvě na podporu Itálie.  Celkově jsme prodali  úctyhodných 219 porcí!!!

Pro zajímavost uvádíme, že na druhém místě bylo dýňové pesto se 160 porcemi a na posledním místě byly špagety pomodoro s 11 porcemi:)

219 porcí x 10,- Kč je 2190,- od Vás a 2 190,- od Milano.  Ještě nám přispělo několik skvělých lidí mimo tuto akci 370,- Kč. Celkově tedy 4 750,- Kč.

Částku zakulacujeme na pěkných 5000,- Kč a posíláme je Červenému kříži, který působí v této oblasti. A věříme, že i tato částka, alespoň trochu pomůže.

ZDE je více informací jako Červený kříž pomáhá v Itálii.

 

 

Vloženo Od