https://www.traditionrolex.com/36
Zase o krok dál - pojďte s námi | Milano Brno
https://www.traditionrolex.com/36
  Košík je prázdný / 0 Kč

Zase o krok dál - pojďte s námi

Tři roky za námi a další krok před námi.

Zase o krok dál - pojďte s námi

Před třemi lety

Už je to více jak tři roky, kdy jsme se rozhodli, že se posuneme o krok dál. Tenkrát jsme se poprvé rozhodli oslovit profesionály ke spolupráci nejen při přípravě webových stránek.  A byla to pro nás tenkrát MEGA změna. Například naše logo s hlavou Milana… uffff.. . to byly tenkrát emoce.  Poprvé jste se mohli o nás dozvědět něco osobního a zároveň poprvé jste mohli vidět fotky našich jídel. Takhle to BYLO

 

A nyní

A nyní, po třech letech, jsme se rozhodli udělat další krok. A protože znakem dnešní doby je rychlost a s tou spojená úspora času, tak tu vám to dopřejeme. Můžete objednat přímo ze stránek a vaše objednávka bude u nás natotata. Také uvidíte fotky všech našich jídel, nově i těch sezonních. O to jste nás často žádali. Možná to bude pro vás změna nepatrná, ale věřte, že pro nás je to zase takový milník v našem milovaném Milanu Brno.

 

Co si přejeme

I když se objednávky zrychlí a zautomatizují, tak s vámi chceme komunikovat. Můžete nám volat, psát na email, a u objednávky pak najdete takové okénko a doufám, že nám tam napíšete jak se máte, jaká jídla byste rádi ochutnali nebo cokoliv jiného. Prostě právě na to čekáme. 

 

Jak objednat

Jednoduše. Tady.

 

Vloženo Od